داوود کنشلو

صفحه نخست
تماس با نویسنده
اضافه به علاقمندی ها
صفحه خانگی شود

نویسندگان وبلاگ
داوود کنشلو


آرشیو وبلاگ
شهریور ٩۱
آبان ۸٩
تیر ۸٩
بهمن ۸۸
آبان ۸۸
شهریور ۸۸
تیر ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
فروردین ۸٦


لینک دوستان
عباس رافعی
بچه درويش
راز دشت
گاهی وقت ها
ماه عشق
نغمه
داستانهای تخیلی من و اژدها
کتابت (ميثم)
بهرام رادان
فتوبلاگ محمد نمازی
سطرهای پنهانی
خلوت‌های تنهايی
می‌يو
تب نوشت
احمقانه
سيگاری
قلم‌های کاغذی
قصه
خط خطی
نیمه ی حاضر
رضا آشتیانی
هیلا اکرانی
ديوار313
کافه زير دريا
رقاصه
دخترک
مريم قربانی
دل نوشته ها (ایرانی)
کانون اروپايی برای آموزش جهان بينی زرتشت
همراز اهورا
روزی روزگاری
خبرگزاری‌ها
کوروش پرست
رها
http://ll--violet--ll.blogfa.com/post-107.aspx
لواشک ترش
اهورا
وبلاگ فارسی
< طراح قالب : صندلي

آمار و خروجی وبلاگ
  RSS 2.0  


لوگوی دوستان
وبلاگ فارسی

 

ساحری که در زمین جادو می کند

تا به امروز در خصوص بازیکن خاصی مطلب ننوشته بودم، حتی در زمانی که خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا و ایپنا بودم، اما با گذشت سالهای جادوگری مرا به این کار وادار کرد.
علی کریمی کسی است که در این یاداشت برایش چند جمله خواهم نوشت، هرچند که معتقدم تمجید من هیچگاه با ارزشهای واقعی کریمی قابل قیاس نیست.
برای شروع باید بگویم که بهترین تعریف را از این بازیکن «افشین قطبی» انجام داد که گفت کریمی بازیکنی است که انگار توپ را در جوراب خود نگه می دارد.
البته تکنیک این بازیکن تا به امروز موجب حسادت بسیار شده، اما خدا وقتی انسانی را دوست دارد کینه بدخواهان را بی اثر می کند به همین دلیل است که می بینم تنها با گذشت سه هفته از حضور مجدد جادوگر در ایران، شاهدیم که فوتبال این سرزمین تحت تاثیرش قرار گرفته و سرمربی تیم ملی را وادار کرد که مجدداً وی را به تیم ملی دعوت کند تا اعجوبه فوتبال ایران دوباره در سطح ملی، آسیا و جهان را بار دیگر تحت سیطره خود قرار دهد.
باید بگویم، هیچگاه اولین بازی کریمی را در بایرن مونیخ مقابل بایر لورکوزن از یاد نمی برم که چگونه بوندس لیگا را به حیرت واداشت به نحویکه بازیکنان  یک پس از دیگری مقهور دریبل های سحرانگیز، جادوگر آریایی می شدند.
نکته جالب در مورد این بازیکن این است که، کریمی هیچگاه اسیر حاشیه های فوتبال نمی شود به همین دلیل است که می بینیم بازگشتی پیروزمندانه به فوتبال کشور داشته است.
در پایان امیدوارم هنرنمایی این هنرمند فوتبال همچنان در مستصیل سبز ادامه پیدا کند تا ما باز هم شاهد هنرنمایی این جادوگر باشیم.

..............................

اتفاقات روز گذشته مرا مجبور کرد که چند خطی را به مطلب خود اضافه کنم و آن نیز این است که با تصمیمات غلط و سیاست‌زده خود به ورزش نیز ریدیم به نحویکه بازیکنی چون کریمی که آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد مجبور به خداحافظی می‌کنیم. نامه زیر متن کامل خداحافظی این بازیکن ارزشمند است.

"جناب آقای علی کفاشیان، ریاست محترم فدراسیون فوتبال به اطلاع جناب‌عالی می رساند با آنکه بیش از صدبار افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم همچنان این پیراهن برایم عزیز و مقدس است. اتفاقات چندماه اخیر و موانعی که در راه من در تیم ملی به وجود آمد، دور از مهر و محبت و خلوص نیت بوده. امروز احساس می کنم تیم ملی و گردانندگان آن با نبود این حقیر آرامش و تمرکز بهتری برای رساندن تیم ملی به سرمنزل مقصود خواهند داشت. از این رو با تمام علاقه و عطش که در راه رسیدن به تیم ملی دارم نوعی احساس تحمیلی مرا رنج می دهد، فشار رسانه ها و مردم انتخاب واقعی را از انتخاب کننده بازیکنان سلب نموده از این رو باتوجه به جو فعلی ضمن عذرخواهی از مردم خوب و فهیم و تمامی آنهایی که با محبت و مهر صادقانه مرا پذیرا شده‌اند به خاطر مصلحت تیم ملی و با آرزوی توفیق برای دوستان ملی پوش دعاگوی آنان در راه پرفراز و نشیب تا جام جهانی هستم.

امیدوارم جنابعالی و مردم خوب شرایط مرا درک کرده باشند و بدانند که این تصمیم سخت و مشکل را صرفا به خاطر مصالح تیم ملی گرفته‌ام. زمانی با حضورم به تیم ملی خدمت می کردم و امروز با خداحافظی از تیم ملی خدمت بیشتری انجام داده ام. به امید صعود تیم ملی به جام جهانی و خوشحالی تمام ملت عزیز ایران".

در خاتمه امیدوارم شرایطی پیس آید که مجدداً شاهد حضور این هنرمند فوتبال در تیم ملی باشیم.


نویسنده : داوود کنشلو ساعت ٧:٢٦ ‎ب.ظ :: چهارشنبه ۱٧ مهر ،۱۳۸٧