مگه کری!!!؟؟؟

چرا همه دنیا کر شدند!!!؟؟؟

پيرمردی متوجه شد كه گوش همسرش سنگين شده و شنوايی‌اش كم شده است. به نظرش رسيد كه همسرش بايد سمعك بگذارد ولی نمی‌دانست اين موضوع را چگونه با او در ميان بگذارد. بدين خاطر، نزد دكتر خانوادگی‌شان رفت و مشكل را با او در ميان گذاشت. دكتر گفت برای اين كه بتوانی دقيق‌تر به من بگويی كه ميزان ناشنوايی همسرت چقدر است آزمايش ساده‌ای وجود دارد.
دكتر به پيرمرد گفت: ابتدا در فاصله 4 متری او بايست و با صدای معمولی مطلبی را به او بگو. اگر نشيند همين كار را در فاصله 3 متری تكرار كن. بعد در 2 متری و به همين ترتيب تا بالاخره جواب دهد.
آن شب، همسر آن مرد در آشپزخانه سرگرم تهيه شام بود و خود او در اتاق نشسته بود. مرد با خودش گفت الان فاصله ما حدود 4 متر است. بگذار امتحان كنم. سپس با صدای معمولی از همسرش پرسيد: عزيزم شام چی داريم؟ جوابی نشنيد. بعد بلند شد و يك متر جلوتر به سمت آشپزخانه رفت و دوباره پرسيد: عزيزم شام چی داريم؟ باز هم پاسخی نيامد. باز هم جلوتر رفت و از وسط هال كه تقريباً 2 متر با آشپزخانه و همسرش فاصله داشت گفت: عزيزم شام چی داريم؟ باز هم جوابی نشنيد. باز هم جلوتر رفت و به در آشپزخانه رسيد. سوالش تكرار كرد و باز هم جوابی نيامد اين بار جلوتر رفت و درست از پشت سر همسرش گفت: عزيزم شام چی داريم؟
زنش گفت: مگه كری؟ برای پنجمين بار می‌گم: خوراك مرغ!!!

/ 13 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لاله

قشنگ بود. منو یاد یه جک انداخت. براوو.

خوب بید.

مریم

ببخشید اون قبلی من بودم یادم رفت اسممو بزنم.

سيــــگاری

با اینه قبلاً شنیده بودم، اما جالب بود میگن یه اول یه سوزن به خودت بزن ...

داری

جالب بود مر30 یه سری هم به سایت من بزن اکانت قانونی Rapidshare گیرت میاد

کریمی

خیلی جالب بود.

M a r J a N

سلام .. احواله شما ؟ مرسی به من سر زدید .. باحاااال بود ! [تایید][خنده]